poniedziałek, 4 maja 2015

Koło NPBK w Margoninie 29.04.2015

Pieczenie babeczek w bibliotece? Dlaczego nie! Po raz kolejny w bibliotece odbyły się zajęcia w ramach Koła Najmłodszych Przyjaciół Bohaterów Książek. Tym razem przed dziećmi stanęło nie lada wyzwanie! Pieczenie babeczek. Do pracy trzeba było się odpowiednio przygotować.

Zapytaliśmy dzieci jakich produktów używa się do pieczenia, jakie przybory są nam niezbędne oraz jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują w kuchni. Okazało się, że dzieci mają ogromną wiedzę na ten temat. Z pewnością są nieocenioną pomocą dla swoich mam!  Gdy już było wiadomo, że świetnie sobie poradzimy, zrobiliśmy ciasto, wstawiliśmy do piekarnika i… mogliśmy zajadać się pysznymi babeczkami!
                                                                                                                                       K. Promińska