wtorek, 5 maja 2015

Konkurs rozstrzygnięty!

29.04.2015 roku ogłosiliśmy na naszym facebookowym profilu konkurs zainspirowany spotkaniem z Jolantą Szwalbe.  Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę w postaci książki autorstwa Pani Jolanty – „Wyrusz w drogę. 900 inspirujących myśli Jana Pawła II o działaniu, człowieku, życiu, starości, pracy, bogactwie, cywilizacji, miłości”. Aby zostać zwycięzcą konkursu należało odpowiedzieć na pytanie „Kto jest autorem słów: Człowiek jest istotą stworzoną do radości, nie smutku” i przesłać prawidłową odpowiedź na e-mail dyrektor@biblioteka.margonin.pl. Najszybsza okazała się Pani Lucyna Meres, która dziś oficjalnie otrzymała nagrodę.

Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do zapoznania się z książką w Bibliotece.