wtorek, 31 stycznia 2017

Załóż elektroniczne konto czytelnika

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie udostępnia możliwość zarządzania kontem czytelnika za pośrednictwem Internetu. Dzięki tej usłudze można sprawdzać stan i historię wypożyczeń, prolongować wypożyczenia, przeszukiwać księgozbiór biblioteki, rezerwować egzemplarze, śledzić nowości w bibliotece oraz zaproponować zakup.

Kliknij obrazek, aby powiększyć

Czytelnicy posiadający konto w bibliotece otrzymają od pracownika biblioteki identyfikator i hasło, za pośrednictwem których będą mogli zalogować się na swoje konto. Osoby nieposiadające konta mogą zapisać się do biblioteki, przeszukiwać księgozbiór, rezerwować egzemplarze, śledzić nowości oraz zaproponować zakup. Pozostałe funkcje zostaną odblokowane po potwierdzeniu danych.
Identyfikator i hasło czytelnik otrzyma po osobistym zgłoszeniu.

Otwarcie e-wypożyczalni przez Burmistrza Janusza Piechockiego

Zachęcamy także do zarejestrowania się w serwisie w.bibliotece.pl