wtorek, 31 stycznia 2017

Stały konkurs biblioteczny podsumowany!

Jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Margoninie odbyło się podsumowanie stałego konkursu bibliotecznego „Wiem bo czytam i myślę” za rok 2016. Raz w miesiącu dzieci biorące udział w konkursie zgłaszały się po zestaw pytań, na które udzielały odpowiedzi. Dzieci w ten sposób uczyły się korzystać z księgozbioru podręcznego i katalogu a pytania konkursowe ćwiczyły im pamięć, spostrzegawczość oraz pogłębiały ich wiedzę z literatury i innych dziedzin wiedzy.
Zwycięzcami konkursu, którzy otrzymali maksymalną ilość punktów zostali: Julianna Wiśniewska, Martyna Nogajczyk, Patrycja Makowiecka, Anna Staniewska, Franciszek Chraplak,  Aleksandra Gaudyn, Natalia Maliszewska oraz Maja Rosińska.

Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni a dyplomy wręczał przybyły na naszą uroczystość Burmistrz Janusz Piechocki oraz Marek Bajor zdobywca srebrnego medalu z reprezentacją Polski na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!