środa, 23 listopada 2016

"Kotka Milusia" w Próchnowie

Dnia 18.11.2016 roku MGBP Margonin Filia w Próchnowie przygotowała dla przedszkolaków placówki samorządowej w Próchnowie teatrzyk kamishibai  pt.” Kotka Milusia „. Dzieci opowiadały o zwyczajach kotków ,o ich życiu , co jedzą i jakie kotki żyją w ich domach. Po spektaklu dzieci oglądały książeczki o kotkach, które można wypożyczyć w bibliotece w Próchnowie. Opiekunowie zajęli się malowaniem nosków i wąsów kotka na twarzyczkach dzieci. Następnie odbyła się zabawa w „kotka i myszkę „. Zaśpiewano również piosenkę o kotku. Na zakończenie zajęć dzieci kolorowały maski kotka i kolorowanki .Wspaniała zabawa i temat spotkania bardzo spodobał się maluchom .
                                                                                                          G. Michalewicz