piątek, 15 stycznia 2016

Konkurs rozstrzygnięty!

Dnia 13 stycznia 2016 r. w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Margoninie odbyło się podsumowanie stałego konkursu bibliotecznego „Wiem bo czytam i myślę” za rok 2015. Inicjatywa ta skierowana była do dzieci w wieku 7 do 15 lat. Uczestnicy raz w miesiącu zgłaszali się się po zestaw pytań, na które należało udzielić prawidłowych odpowiedzi. Dzieci w ten sposób uczyły się korzystać z księgozbioru podręcznego i katalogu. Pytania konkursowe miały na celu ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość oraz pogłębiać wiedzę z literatury i innych dziedzin. Zwycięzcami konkursu zostali: Paulina Firlej, Marika Maliszewska, Kinga Mandelt, Anna Staniewska, Jan Chraplak oraz Franciszek Chraplak. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni. Zapraszamy do dalszego udziału w konkursie!!!
                                                                                                            E.Rosińska