środa, 17 lutego 2016

Walentynki w Margoninie

Do Walentynek w margonińskiej bibliotece przygotowywano się od dłuższego czasu. Powstawały rekwizyty, które stworzyły piękne stanowiska z wróżbami dla spragnionych miłości.
Podczas spotkania można było dowiedzieć się, gdzie poznamy miłość wróżąc z kart Miłosnego tarota, a także jakie imię będzie miała nasza druga połowa. Zadanie nie było łatwe, bowiem miłość trzeba było... złowić na wędkę! Ciekawi większej ilości szczegółów dowiedzieli się, jak rozpocznie się to magiczne uczucie – czy będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, czy może rozwinie się z przyjaźni?
Na zakończenie losowano Miłosne sentencje, które dla każdego człowieka mogą mieć inne znaczenie. Dzieci otrzymały słodką niespodziankę i zakładkę do książki.
Czas Walentynek w bibliotece był świetną okazją do zabawy nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

K.Promińska