czwartek, 2 listopada 2017

E-booki w naszej bibliotece.

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi bibliotecznej - wypożyczania ebooków z bazy Legimi!
Zapraszamy do naszej biblioteki po kody dostępu.

Aby otrzymać darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków Legimi:

1.Wejdź na stronę internetową www.legimi.pl/wbppoznan i załóż bezpłatne konto.

2.Wpisz kod, który otrzymać możesz w Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej w Margoninie. Otrzymany kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzymało i umożliwia on na dostęp do ebooków przez kolejne 30 dni.

3.Pobierz bezpłatną aplikację Legimi i zyskaj nieograniczony dostęp do ponad   20 000 książek w abonamencie.

Wśród nich znajdziesz tytuły najsłynniejszych światowych autorów, takich jak Stephen King, Harlan Coben, Dan Brown, E L James, Jo Nesbø, Danielle Steel, Nora Roberts, a także bestsellerowych rodzimych twórców (są wśród nich m.in. Zygmunt Miłoszewski, Katarzyna Bonda, Katarzyna Grochola, Remigiusz Mróz, Jerzy Pilch).
                                                     Życzymy udanej lektury!