poniedziałek, 19 października 2015

Filia biblioteczna w Próchnowie i najmłodsi czytelnicy

MGBP w Margoninie Filia w Próchnowie stawia na najmłodszych czytelników, których po raz pierwszy w tym roku przedszkolnym gościła w Bibliotece.
Dzieci doskonale orientowały się gdzie mieszka książka, że jej domem jest Biblioteka ale kto wypożycza książeczki do domu dowiedziały się dopiero podczas spotkania w Bibliotece.
Pani Bibliotekarka przygotowała nowości książkowe dla dzieci, które zachęcały kolorowymi okładkami do wzięcia w dłonie oraz „wizytówki” z najistotniejszymi informacjami o godzinach otwarcia biblioteki.
Na pożegnanie dzieci otrzymały balonika i w atmosferze radości i zabawy tworząc kolorowy pociąg  wróciły do swojej placówki.