piątek, 13 maja 2016

Tydzień Bibliotek w Próchnowie

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie Filia w Próchnowie w Tygodniu Bibliotek 2016 przygotowała cykl zajęć dla dzieci i młodzieży.

9 maja odbyło się spotkanie z młodzieżą gimnazjalną i młodzieżą ze Szkoły Zawodowej. Tematem spotkania było "Savoir - vivre na co dzień". Młodych ludzi zapoznano z korzyściami płynącymi ze znajomości dobrych manier.

10 maja biblioteka gościła dzieci z Przedszkola. Bajki czytała Katarzyna Tybiszewska.

11 maja młodzież OHP odczytała najmłodszym czytelnikom najpiękniejsze wiersze o mamie.

12 maja dla dzieci z Przedszkola przygotowano teatrzyk kamishibai "Gdy myszka została aktorką".

G. Michalewicz