poniedziałek, 23 maja 2016

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

8 maja jest Ogólnopolskim Dniem Bibliotekarza i Bibliotek zapoczątkowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w 1985 roku.
Tegoroczne obchody Powiatowego Dnia Bibliotekarza odbyły się 13 maja w Margoninie. Na zaproszenie dyrektora biblioteki Ewy Zamiara udział w uroczystości wzięły bibliotekarki i bibliotekarze powiatu chodzieskiego, instruktorka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, jak również władze samorządowe gminy Margonin i powiatu chodzieskiego.
Część artystyczną zaprezentowały dzieci z klasy I b i I c Szkoły Podstawowej pod kierunkiem pani Wioletty Cierniak i Grażyny Głąb.                                                                                                                K. Promińska