sobota, 10 października 2015

"Wróżka" z wizytą u przedszkolaków w Próchnowie

Z nadejściem nowego roku szkolnego rozpoczął się w naszej filii bibliotecznej w Próchnowie cykl głośnego czytania.
Bibliotekarka Grażyna Michalewicz dbając o wyrobienie nawyku czytania wśród najmłodszych czytelników przygotowała opowiadanie z elementami bajkoterapii na bazie książki Agnieszki Tyszki pt.: ” Wróżka”.
W dobie społeczeństwa informacyjnego wyjątkowo ważne jest, aby książka była obecna w życiu człowieka od najmłodszych lat. Spotkanie z "wróżką" miało na celu przekazanie naszym milusińskim wartościowych treści zawartych w tekście wspomnianej książki.
Spotkanie przedszkolaków zakończono słodkim akcentem - cukierkami z "zaczarowanego słoika Wróżki" a także obdarowano wszystkich kolorowanką z ilustracją Wróżki.