poniedziałek, 20 czerwca 2016

Odjazdowy Bibliotekarz

18 czerwca 2016 r. odbył się rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz, organizowany przez nas po raz drugi. Tegorocznym celem rowerzystów była filia MGBP w Próchnowie.

0 10.00 spotkaliśmy się przy siedzibie MGBP w Margoninie po czym wyruszyliśmy do Próchnowa drogą prowadzącą przez Młynary i Margońską Wieś.

Chwila odpoczynku przy Zaklętej Karczmie była okazją do zapoznania się z legendą opowiadającą historię głazu.


Dalsza droga zaprowadziła nas do celu, gdzie czekało na nas ognisko, poczęstunek i losowanie nagród wśród których znalazły się: bilety na koncert Urszuli, karnety na zjeżdżalnie wodne, karnety na narty wodne, bony do zrealizowania na usługi fryzjerskie, gastronomiczne oraz artykuły dekoracyjne. Dodatkowo każde dziecko otrzymało tygodniowy karnet na zjeżdżalnie wodne.


Za przygotowanie nagród i pomoc w organizacji rajdu serdecznie dziękujemy: Urząd Miasta i Gminy Margonin, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Margonin Piotr Ścibura, Radny Rady Miasta i Gminy Margonin Jerzy Staniewski, Salon fryzjerski AS Agnieszka Orwat, Mała Gastronomia Andrzej Meliński, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Próchnowie, Ośrodek Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Margoninie, Pizzeria LEON, Tupperware Izabela Lupa-Ćwirko, Kwiaciarnia u Kamili Kamila Wikariusz, Salon fryzjerski MAGDA Magdalena Burzyńska, Bank Spółdzielczy w Chodzieży, Józef Lupa, Monika Szuniewicz, Restauracja KOMFORT, Jacobs Douwe Egberts Pl Sp z o.o., Drogeria APE.

Podziękowania składamy również policjantom z Komisariatu Policji w Margoninie za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.
                                                                                                            K. Promińska